Max.1000 znaků

Vyhledávače vám zdarma přivedou zákazníky!

sobota, 27 prosinec 2014 17:50
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Potřebujete oslovit nové zákazníky?

Internetové vyhledávače vám je mohou přivádět nonstop a nejlepší je, že vás to nic nestojí!
Jak vám vyhledávač pomůže zvýšit prodej? Vyhledávání na internetu je nejčastějším způsobem, jak spotřebitelé hledají produkt, službu, nebo řešení problému. Když sháníte ubytování v Železné Rudě na Šumavě, jednoduše do vyhledávače zadáte dotaz „ubytování v železné Rudě“. Žádné pátrání v katalozích, zlatých stránkách nebo volání na informace...

Obchodník, který pracuje zdarma a nonstop

Možná už víte, že na váš web nejvíce návštěvníků přivedou právě vyhledávače jako Google a Seznam. Navíc to jsou zákazníci, kteří na internetu hledají služby nebo výrobky a mají o ně zájem. Jsou to potenciální kupci, kteří sami přijdou až k vám.

Jak funguje vyhledávač?

Fulltextové vyhledávače pravidelně prohledávají textový obsah internetových stránek na celém světě a ukládají texty k sobě.
Když uživatel hledá někoho na vymalování bytu v Liberci, vyhledávač u sebe speciálními postupy projde uložené texty. Porovná je s dotazem uživatele, vyhodnotí nejlepší výsledky a nabídne uživateli odkazy na stránky malířů pokojů z Liberce. Pokud mezi nimi chybí vaše stránka, zřejmě jste přišli o zákazníka.

Vyhledávače obrázků Hledat obrázky umí Google i Seznam. Řekněme, že jste malířská firma. Potenciální zákazník hledá inspiraci k vymalování a mezi obrázky narazí na vaše reference. Kliknutím zobrazí náhled, pod kterým je vaše webová stránka. Pokud ho fotka zaujme, přejde na váš web a začne se zajímat o nabízené služby.

Komu se vyplatí být ve vyhledávačích?

Vyhledávače na internetu neslouží jen ke hledání služeb. Zákazníci si pamatují třeba jen název firmy a potřebují na vás najít kontakt. Nemusíte nabízet své produkty přes internet a stejně pro vás vyhledávače mají význam. Nepodceňujte vyhledávání na internetu! I vaše služby denně hledá na internetu mnoho lidí.

Jak se dostat ve vyhledávači nahoru?

Když zákazník do vyhledávače zadá dotaz, který se týká vaší nabídky, asi se budete chtít objevit mezi výsledky co nejvýše. Tím se zvýší šance, že zákazník přijde právě na vaše stránky a ne na web konkurence.

Zajímá vás jak se prosadit ve vyhledávačích a využít je ke zvýšení prodeje výrobků nebo nabízených služeb?

Sjednejte si nezávaznou schůzku s naším web konzultantem.

 

Vložit poptávku   Spočítat cenu

 

 

 

Vyhledat na webu

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám nebo napište e-mail:

      +420 732 945 100

      info@easy-stranky.cz

Fanoušci Easy-stránek na Facebooku mají okamžitou slevu 10% na naše služby 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.