Max.1000 znaků

Cena webových stránek

úterý, 11 říjen 2016 17:54
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Kolik stojí vytvoření webových stránek?

Na jednoduchou otázku nelze vždy jednoduše odpovědět.

Zkuste se zeptat prodejce v autobazaru, kolik u nich stojí auto. Jistě bude požadovat více konkrétních informací, o jaký automobil máte zájem, chcete Škodu Felicii, nebo Porsche Cayman?
Říci hned konkrétní cenu bude stejné, jako vystřelit od boku.

Zkušený prodejce se zeptá, kolik chcete za auto utratit a pak vám nějaký vůz v této cenové relaci nabídne. S tvorbou webových stránek je to velmi podobné. Je velmi těžké vystřelit cenu, aniž bychom věděli, co přesně klient požaduje. Umíme vytvořit stránky za 5 000 Kč, ale i za 50 000 Kč. Záleží jen na Vás, jak jste nároční, na jaká klíčová spojení budete chtít být viděni ve vyhledávačích, jestli budou stránky napojeny na facebook… Je mnoho funkcí a modulů, které mohou stránky obsahovat.
Více informací o ceně za webové stránky může dát náš internetový konzultant na základě podrobnějších informací a po zjištění náročnosti projektu. U nás si můžete také určit sami částku, kterou jste ochotni do stránek investovat. Zdarma a nezávazně pro Vás vytvoříme návrh, jak by mohli stránky v této cenové relaci vypadat a až poté se můžete rozhodnout. Začít se dá i s jednoduchými stránkami, které se dají v budoucnu kdykoliv rozšiřovat.
Každé stránky opatříme optimalizovanými texty, díky kterým se zdarma dostanete na přední pozice vyhledávačů. U nás platíte pouze jednorázovou investici a další reklama je zbytečná.

 

Vložit poptávku   Spočítat cenu

 

 

 

Vyhledat na webu

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám nebo napište e-mail:

      +420 732 945 100

      info@easy-stranky.cz

Fanoušci Easy-stránek na Facebooku mají okamžitou slevu 10% na naše služby 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.